רילוקיישן לקנדה לעובדים מומחים: הכירו את האפשרויות

רילוקיישן לקנדה

במדינות רבות בעולם מתנים את קבלת האזרחות או בכלל – ההתאקלמות הבסיסית בהן במסורת, קשר וזיקה רוחנית, שאינה בהכרח כלכלית, אליהן. בארה"ב, למשל, לא ניתן למשוך גרין קארד גם אם המועמד פנה לעורך דין ועשה הכל כנדרש, אלא על ידי אזרח אחר שיכול לפדות אותו בשבילו. גם האזרחות שלאחר הגרין קארד מותנה בהוכחת מחיה של הרבה מאד שנים על אדמת ארה"ב. בספרד עובר המועמד לקבלת אזרחות מבחני אימות בהם עליו להוכיח קשר לשפה ולתרבות הספרדית. והנה, בקנדה, החוקים שונים לחלוטין. רילוקיישן לקנדה יכול להיעשות על ידי כל אזרח בעולם אם הוא מוכשר במקצועות שהמשק הקנדי זקוק להם. הם מוגדרים מדי שנה על ידי מחלקת ההגירה ומתפרסמים בציבור. מועמדים שמחזיקים בהכשרות אלה יכולים להגיש בקשה לקבלת ויזה לקנדה, שבהמשך תהפוך לאישור רילוקיישן מלא, כולל אזרחות.

עובד בעבודה מבוקשת? ייתכן כי מקומך בקנדה

אם הנך אח סיעודי, מטפל בקשישים פרטיים ובבתי אבות בעל ניסיון, עובד ביוטק, הייטק ובעל הכשרה מדעית או טכנולוגית בתחומים אחרים, המשק הקנדי זקוק לך. ניתן להשלים רילוקיישן לקנדה במשרד עורכי דין מומחה למדינה זו. באמצעות הצגת מסמכי ההכשרה שלך, בצירוף מסמכים מזהים, לרבות דרכון מצולם, ניתן להנפיק את הבקשה, שתישלח, בסופו של דבר, למחלקת ההגירה באוטווה (בירת קנדה). האחרונה צפויה להעניק לכם ויזה לקנדה לצרכי שהייה אם אכן תעמדו בתנאים המתבקשים לכך.

הסיכוי הגדול ביותר להשגת אישור השהייה – במשרד עורכי דין

במשרד עורכי דין מומחה לקנדה לא יעסקו רק בבחינת הבקשה שלכם, אלא בתרגומה למסמכים מנומקים המצביעים מדוע מגיעה לכם ויזה לקנדה על פי החוק הקנדי. אתם תשבו עם עורך דין שמכיר את חוקי ההגירה בקנדה מקצה אל קצה, והוא יציג למחלקת ההגירה את תעודות ההכשרה ומסמכי הזיהוי שלכם בצירוף בקשה מנומקת לקבלת ויזה לקנדה. מי שמעוניין באמת להשתקע במדינה הקרה והמושלגת יכול להשלים זאת בקלות במשרד עורכי דין אם מחזיק בהכשרות המתאימות למגורים בה. רילוקיישן לקנדה מעולם לא היה קרוב יותר. פנו למשרד עורכי דין מומחה ופלסו לעצמכם את הדרך לאחת המדינות המערביות המתקדמות והנחשבות ביותר בעולם!