רוצה לעבוד בתור שליח של וולט? זו הדרך להפוך לעצמאי שכיר בתחום.

עצמאי שכיר

אמנם חברת וולט הינה חברה אשר הגיעה לישראל כבר בסוף של 2018, אבל אין ספק כי הקורונה נתנה לה את הדחיפה אל המדרגה העליונה והיא היום שולטת כמעט על כל ענף המסעדות והמשלוחים באזור המרכז.

חברת וולט עובדת עם מערך נרחב מאוד של שליחים אשר עובדים בכל אזור המרכז, וכך היא יכולה לתפעל את מערך המשלוחים שלה בקלות וביעילות מצד אחד, וכן לאפשר למזמינים לקבל את ההזמנות שלהם במהירות רבה יותר.

למעשה, אם אתם רוצים להיות שליחים של וולט, גם קורקינט חשמלי או אופניים יכולים להספיק לכם, ולאחר שתרשמו כשליחים, תוכלו להתחיל לעסוק בתחום ולהרוויח לא מעט, במיוחד בתקופת הקורונה בה כל מערך המסעדות פועל על משלוחים בלבד.

איך מקבלים משכורת מוולט?

שליחים בוולט עונים להגדרה של עצמאי שכיר. הם למעשה לא שכירים של החברה, אלא עובדים בתור פרילאנסרים ולכן הם לא יכולים לקבל תלוש וולט, אלא צריכים להנפיק חשבוניות, אותן הם יכולים להנפיק או במעמד של עסק עצמאי, או שימוש בחברה הפועלת בדיוק בכדי לפתור את הבעיה הזו ויוצרת מעמד של עצמאי שכיר – מצד אחד מול וולט השליח עובד כעצמאי, אבל החשבוניות מונפקות דרך החברה והוא מקבל ממנה תלוש שכר.

בצורה הזו קל יותר להתנהל ואין צורך להתחיל עם פתיחה של תיקים במס הכנסה, ניהול חשבונות וספרים ולא מעט בלאגן.

איך לבחור חברת עצמאי שכיר?

לפני שאתם בוחרים חברה איתה תוכלו לעבוד במעמד של עצמאי שכיר חשוב מאוד לבדוק היטב את החברה. בצעו השוואות בין החברות השונות, בדקו את הניסיון שלהן בתחום, את הדרך בה הן פועלות, נסו למצוא המלצות משליחים אחרים וכל מה שאתם יכולים לעשות בכדי להיות בטוחים כי אתם מבצעים את הבחירה הנכונה ואתם בוחרים בחברה אשר תענה על הצרכים שלכם ותאפשר לכם לקבל את השכר שלכם בצורה מסודרת ועל פי החוק.