עורך דין הוצאה לפועל תל אביב – אחד מספקי השירות החשובים לעסקים בעיר

עורך דין הוצאה לפועל תל אביב

עורך דין הוצאה לפועל תל אביב הוא אחד מהספקים הכי חשובים לבעל עסק ממוצע בעיר הגדולה. הלנת שכר מצד לקוחות, בריחה של חייבים מסחריים ועוד תקריות במישור הכספי – מצריכות שלבית העסק יהיה מענה משפטי אם וכאשר הוא יידרש לכך. עורך דין הוצאה לפועל תל אביב צריך ליישם עבור לקוחו העסקי את התמורות הבאות.

פתיחת תיק לחייבים מסחריים

עורך דין הוצאה לפועל תל אביב צריך לפעול למען לקוחו כבר ביום הראשון להיוודע התרמית הכספית או הלנת השכר, לבדוק את התנהלותו המשפטית של אותו חייב, ובמידה והחוק מאפשר, לפתוח לו תיק בהוצאה לפועל על מנת לזרז את הליך החובות. בעתות משבר, כמו משבר הקורונה בחודשים אלו ממש (אביב 2020), פתיחת התיקים הללו מסובכת יותר מבימי שגרה ודווקא משום כך מומלץ לבעל העסק לא להתקשר להוצאה לפועל לבדו ובטח שלא לנהל איתם דיונים בלי להכיר היטב את החוק ואת נסיבות פתיחת התיק הנדרשות. אם אינכם בטוחים שהחייב שלכם צריך שייפתח לו תיק, קחו עורך דין הוצאה לפועל תל אביב שיטפל בחוב אליכם כבר מהתהוותו ביום הראשון.

זירוז הליכי הגבייה

בעוד החייב נמצא בהליך הוצאה לפועל, על עורך דין הוצאה לפועל תל אביב לפעול למען לקוחו על מנת שיראה את כספו כמה שיותר מהר. במידה ונוצרים עיכובים, על עורך הדין לפנות ללשכה ולברר מדוע זה קורה. בדרך כלל, חייב מסחרי כבד שאינו עומד בהחזרים בהוצל"פ לוקח עורך דין לפשיטות רגל מיוזמתו ומנסה להיכנס להליך זה. חשוב שעורך הדין שלכם, בעסק, יעקוב היטב אחר פועלו של החייב ויוודא כי אם בוצעה כניסה לפשיטת רגל, החוב שלכם לא ייפגע על ידי הכונס הרשמי בהסדר נושים. אתם צפויים להיתקל בנושים שעל פי חוק יש להם יותר זכויות משפטיות מאשר לכם, כפרטיים, כמו עיריות, חברת חשמל או תאגיד המים המקומי. על עורך דין הוצאה לפועל תל אביב, במקרה כזה, בשבתו כעורך דין לפשיטות רגל (של הנושה, כמובן) לפעול מול הכונס הרשמי ולהפעיל את כל סמכויותיו המשפטיות על מנת לוודא שהנושה (להלן, אתם, הלקוחות שלו) לא יספוג קיצוצים או שחובו יבוטל.