סימולטור החזר מס לבדיקת זכאותכם לתשלום ממס הכנסה

סימולטור החזר מס

מהו סימולטור החזר מס ומדוע הוא חשוב במיוחד לעובדים שכירים שמועסקים במספר משרות דרך תיאום מס? משום שתיאום מס בימינו היא משימה שהרבה יותר קשה להסדיר אותה מאשר בעבר. אם בעבר זה היה שירות שנועד למען האזרח העובד כדי להימנע מגבייה עודפת אצל המעסיקים, כיום זהו כלי להגדלת הכנסותיה של המדינה על חשבון האזרח. האזרח למעשה חייב להשתמש בכלי הזה, בניגוד לעבר שהייתה לו הזכות גם שלא להשתמש ולשלם את מלוא המס בשני מקומות העבודה. כלי זה בודק האם בנוסף למשרה העיקרית יש עבודות משניות ועליהן הוא מחייב במס הכנסה. שינוי נוסף ביחס לעבר הוא שאז, רק בעלי הכנסות גבוהות במיוחד חויבו לשלם אותו. כיום, גם אם עבודת המשנה היא בשכר מינימום או כפרילנס שמקבל פחות מכך מחויבים לשלם מס על תעסוקתם מכורח העובדה שמדובר במשרה משנית. מה ניתן לעשות כאשר גם אתם "נפלתם" לא טוב בדו"ח תיאום המס שלכם ונגבים מכם מיסי נשך כל חודש?

יש לפנות לסימולטור החזר מס של יועצי מס מומחים

סימולטור החזר מס הוא כלי שניתן להשתמש בו במשרד יועצי מס. הוא תוכנת על פי נהלי ההחזר של מס הכנסה ולכן יכול לנבא באופן כמעט ודאי מהו הסכום הכספי שהרשויות צפויות לשלם לכם במעמד ההחזר בשנה הבאה. על מנת להתחיל לממש החזר מס הכנסה חייב לדעת מה היה המצב שלכם בשנה הקודמת ועל מה אתם מבססים את טיעוניכם להחזר בשנה זו. על כן, חשוב לפנות למשרד יועץ מס שיבחן את מצבכם באמצעות סימולטור החזר מס ויגיש בקשה בהתאם לתוצאה שהתקבלה, עם כל הנימוקים הרלוונטיים.

יש להצטייד בפרטי הבנק שלכם

על מנת לממש את ההחזר ביום הייעוץ עם יועץ המס שלכם, או לכל הפחות להתחיל לנוע בכיוון זה לקראת הופעת הכסף בחשבונכם, חשוב להצטייד בפרטי הבנק. אם יש לכם מספר חשבון ארוך וקשה לשינון, רשמו אותו מבעוד מועד ובואו עמו למשרד יועץ מס על מנת שיוכל להזין את הבקשה למערכת. בדרך זו תוכלו לממש החזר מס במהירות וביעילות יחסית ולקבל את הכסף לחשבונכם בהקדם האפשרי.