נקלעתם לחובות? זקוקים לשירות עורך דין פשיטת רגל?

עורך דין פשיטת רגל

נקלעתם לחובות? מצוקה כלכלית? חייבים לבנקים? המשכורת עוקלה? עורך דין פשיטת רגל יעזור לכם, ייעץ וייצג אתכם מול הגופים הכלכלים, הבנקים, הנושים והערכאות המשפטיות. וזאת כדי למנוע נזקים עתידיים נוספים ללקוח. עורך דין פשיטת רגל ידע לנהל משא ומתן מול הגופים והנושים, ויצמצם את החובות עד כמה שניתן. הניסיון והידע בפתרונות יצירתיים יעזרו בהליך פשיטת רגל. עו"ד פשיטת רגל ילווה אתכם מתחילתו של המשבר ועד סיומו.

עורך דין פשיטת רגל מנוסה יפעל במספר נושאים חשובים עיקריים במצב של חדלות פירעון

  • הגשת בקשה לפשיטת רגל – חדלות פירעון
  • יפעל למען עיכוב מהיר של הליכי הוצאה לפועל
  • יפתח תיק בכונס הנכסים הרשמי
  • יפעל ויגן מול הנושים
  • יגיש בקשה להפטר

עורך דין פשיטת רגל יעניק שירות וליווי אישי, יגן על הלקוח במקצועיות ויפעל לצמצום מידת הנזק במידת האפשר ואף באפשרות למחיקת חלק מהחובות.

הליך חדלות פירעון מהו?

חוק חדש בנושא חדלות פירעון או בשמו חוק שיקום כלכלי אשר נחקק בספטמבר 2019 נועד גם לחייבים פרטיים והן לחברות גדולות ותאגידים. עורך דין פשיטת רגל ינהל משא ומתן עם הנושים וייקבעו הסדרים. מטרת החוק החדש לעזור לחייבים לשקם את מצבם ולהחזירם למסלול חיים כלכלי חדש. בית המשפט יאפשר לאחר חקירת מצבו הכלכלי של החייב, תכנית תשלומים או אפשרות של הסדרת חוב אשר יציע עורך דין פשיטת רגל המייצג את החייב.

כמו כן בתום הגשת בקשה לפשיטת רגל – חדלות פירעון, ימתינו עורך הדין והחייב למתן צו כינוס נכסים באם יאושר על ידי הכונס הרשמי. מתן צו כינוס נכסים יקפיא כל הליכים נגד החייב מטעמם של הנושים או הגופים האחרים כמו בנקים, רשויות מס והוצאה לפועל. הכונס הרשמי מחליט באם החייב עומד בתנאים הנדרשים למתן צו כינוס. מתן צו כינוס הינו שלב מתקדם לפני ההכרזה על פשיטת רגל והשלב האחרון של קבלת ההפטר המיוחל אשר יאפשר לחייב לפתוח בדף חדש, בחיים חדשים ושיקומו הכלכלי המתבקש.