מה צריך לדעת על תהליך הגירה לקנדה?

הגירה לקנדה

הגירה לקנדה מציעה לכם שינוי טוטלי ברמת החיים ובאיכותה. מבין מדינות המערב, נחשבת מדינה זו למי שבעלות על אמצעי ייצור או הון עצמי אינה בהכרח הפרמטר העיקרי לכניסה למדינה. השיקולים שלה יותר מקצועיים ויותר ענייניים. למעשה, מי שעובד במקצוע שרשויות ההגירה בקנדה הכריזו עליו כמועיל למשק הקנדי יכול לקדם את עצמו לאזרחות קנדית. המקצועות הללו משתנים מתקופה לתקופה, אך בגדול כוללים ענפים מתחומי ההייטק, הטכנולוגיות החקלאיות, המדע, ועוד מגוון מקצועות מומחים אקדמאים שבזכות הכשרה או לימוד שלהם ניתן לקבל אזרחות. יש לכם את הדרישה המבוקשת? כעת תלמדו כיצד לטפל בנושא הגירה לקנדה עבורכם.

פנייה למשרד עורכי דין המתמחה בצפון אמריקה ובקנדה בפרט

מומלץ כי משרד עורכי דין המתמחה בהגירה לארה"ב וקנדה ילווה את פרויקט ההגירה שלכם. במשרד ניתן יהיה להגיש את הבקשות הנכונות לצרכי הגירה לקנדה ולברר טוב יותר מהם צרכי המגורים והשגרה העתידית שכלם במדינת הענק. למשל, מחוז קוויבק, היחיד בקנדה שתושביו דוברי צרפתית, הדרישות שונות מאלו של שאר המדינה בנושא קבלת אזרחות. טיפול בהליך הגירה לקנדה במשרד עורכי דין תמוצה באופן מקצועי על בסיס השאיפות שלכם.

הגשת מסמכים וטפסים שמולאו באופן מקצועי

זוהי אחת מהעבודות החשובות של משרד עורכי דין המתמחה בהגירה לקנדה. גם אם אתם כאזרחים עומדים בדרישות ועובדים בעבודות שמועילות למשק הקנדי, אי מילוי נכון של הטפסים עשוי לגרום לפקידים בשגרירות ובמשרד הפנים באוטווה לא להבין אתכם ולא לאשר לכם את ההגירה. רק במשרד עורכי דין אתם מקבלים בטוחה שכל טופס ארוך שאתם נדרשים למלא ימולא על פי הקריטריונים הנדרשים ויוביל בהכרח להוצאת אזרחות קנדית, אם אתם אכן עומדים בדרישות.

מסלולי הגירה נוספים שכדאי להכיר

משרד עורכי דין מתמחה במסלולי הגירה ליעדים נוספים בצפון אמריקה, ביניהם ארה"ב על בסיס ויזות שונות. בנוסף, מסייע המשרד לתושבי חוץ המעוניינים ללמוד בישראל להסדיר ויזת לימודים עבורה וגם להשיג אישורי הגירה לאוסטרליה עבור ישראלים המתעניינים בכך. בקשות הגירה אלו מטופלות ביסודיות על ידי עורכי הדין במשרד על בסיס הידע הנדרש ליישומן בפועל ובהתאם לשינויי חקיקה מעודכנים במדינות אלה.