למי כדאי לחתום על יפוי כוח מתמשך אצל עורך דין מקצועי?

יפוי כוח מתמשך

יפוי כוח מתמשך הינו מסמך אשר נותן לעורך הדין יפוי כח לבצע תהליכים רבים עבור המיוצג שלו. לעומת יפוי כח אשר מיועד לתהליך אחד, כמו לדוגמא יפוי כח עליו חותמים מול עורך דין רכישת דירה לפני רכישה של דירה, ולאחר מכן אין קשר בין עורך הדין לבין המיוצג ברוב המקרים, יפוי כח ממושך מתאים למקרים בהם המיוצג נעזר בשירות של עורך הדין באופן קבוע.

חתימה על יפוי כח מתמשך מעניקה לעורך הדין אפשרות לייצג את האדם בהליכים משפטיים שונים, להגיש בשמו בקשות וצווים ולעשות זאת באופן קבוע ולאורך זמן.

למי מתאים יפוי כח מהסוג הזה? ומה היתרונות של חתימה על יפוי כח ממושך? קראו את המאמר הבא ותמצאו את התשובה.

חברות ובעלי עסקים

בדרך כלל חברות ובעלי עסקים משתמשים רבות בשירותים משפטיים, בין אם זה לצורך עריכה של חוזים, בדיקת הסכמים, ליווי בהליכים שונים, ייעוצים משפטים ועוד. לכן, לחברות ולבעלי עסקים כדאי לחתום על יפוי כח מתמשך אשר מאפשר לעורך הדין לייצג את החברה או את בעל העסק באופן קבוע ולאורך זמן, ומאפשר לעורכי הדין לבצע מגוון רחב של פעולות עבור המיוצג שלהם.

אם יש לכם עסק, או שאתם מנהלים חברה, בחרו עורך דין מקצועי שאתם סומכים עליו וחתמו על יפוי כח מתמשך שיאפשר לכם לקבל ליווי לאורך זמן.

אנשים אשר לא נמצאים בארץ

בין אם מדובר בהגירה לחו"ל לתקופה ארוכה, ובין אם לתקופה קצרה, אנשים אשר לא נמצאים בארץ כדאי להם לחתום על יפוי כח מתמשך מול עורך דין מקצועי. יפוי הכוח הזה יאפשר להם לקבל מגוון רחב מאוד של שירותים גם כאשר הם לא נמצאים בארץ כמו חתימה על הסכמים שונים, הגשת בקשות לרשויות משפטיות שונות, מענה על מסמכים או צווים ועוד. כל מי שעוזב את הארץ ויודע כי יש לו עניינים משפטיים לא סגורים, שיחתום על הסכם כזה אשר יאפשר לעורך הדין להמשיך לייצג אותו.