למה כדאי לפנות לייעוץ ראשוני אצל עורך דין מומחה לפשיטת רגל?

עורך דין פשיטת רגל

חושבים להתחיל בהליכי פשיטת רגל? אם כן, איש המקצוע הראשון שאתם חייבים לפנות אליו הוא עורך דין מומחה לפשיטת רגל.

רבים אשר עומדים בתקופה בה הם עומדים להתחיל בהליכי פשיטת רגל חושבים כי פניה אל עורך דין לפשיטת רגל היא הוצאה מיותרת, בתקופה שהיא כמובן לחוצה מאוד עבורם מבחינה כלכלית, אך חשוב להבין כי פניה אל עורך דין מומחה לפשיטת רגל הינה חשובה מאוד ויכולה להפוך את התהליך כולו להרבה יותר נכון והרבה יותר מוצלח.

אם אתם רוצים לא רק לעבור את הליך פשיטת הרגל באופן נכון, אלא גם רוצים להיות בטוחים כי תוכלו להתחיל מחדש את החיים לאחר ההליך בצורה טובה, ולהבין בדיוק מה ההשלכות שלו עבורכם, עורך דין לפשיטת רגל הוא התשובה.

האם בכלל כדאי לכם להכריז על פשיטת רגל?

הכרזה על פשיטת רגל היא לא פתרון קסם להתחמק מתשלומי חובות כמו שרבים חושבים. מדובר בהליך שיש לו השפעות קשות ומשמעותיות מאוד על כל העתיד של האדם ולכן חשוב לבחון היטב את המקרה האישי שלכם לעומק על מנת להבין האם נכון עבורכם להתחיל בכלל את התהליך הזה, או שיש דרך אחרת בה תוכלו לאזן את מצבכם הכלכלי ולעמוד בתשלומי החובות שלכם.

עורך דין מומחה לפשיטת רגל יוכל לבחון יחד אתכם את המקרה שלכם ולהעניק לכם ייעוץ ראשוני חשוב אשר יאפשר לכם לדעת האם בכלל כדאי לכם להתחיל בתהליך הזה, והאם זהו הפתרון הנכון עבור המצב האישי שלכם.

כיצד לבצע את התהליך?

במידה ואכן עורך דין פשיטת רגל ימליץ לכם להתחיל בביצוע התהליך, השלב הבא של הייעוץ הראשוני שתקבלו ממנו הוא איך באמת לבצע את התהליך בצורה נכונה. חשוב להבין כי גם אם אתם מכירים מישהו שעבר תהליך דומה, לא יהיה דומה התהליך שאתם עברתם לתהליך שהוא עובר, ואתם חייבים להיות בטוחים כי אתם מקבלים ייעוץ אישי נכון ומדויק על פי המצב שלכם.