כיצד ניתן לבצע פינוי מושכר באופן חוקי?

פינוי מושכר

אם אתם משכירים דירה ויש לכם בעיות עם האדם אשר שוכר את הדירה, הדבר הטוב ביותר שתוכלו לעשות הוא לפנות אל עורך דין.

לא מעט אנשים נותנים לכעס להשתלט עליהם כאשר הם מסתכסכים עם שוכר הדירה, ומבצעים פעולות לא חוקיות אשר עליהן הם עלולים לשלם ביוקר רב מאוחר יותר. מבחינה משפטית, פינוי מושכר הוא לא כזה פשוט כמו שרבים חושבים, ולכן אתם חייבים לפנות לשירותים משפטיים על מנת שהליך הפינוי יבוצע בצורה הנכונה והטובה ביותר, ולא יקרה מצב בו אתם נותנים לשוכר הדירה עילה לתביעה משפטית נגדכם אשר עשויה להוביל להפסדים רבים.

פנו אל עורך דין מומחה בתחום

אם אתם רוצים לבצע הליך של פינוי מושכר, פנו אל עורך דין מומחה בתחום. כדאי לחתום מולו על יפוי כוח מתמשך אשר יאפשר לו לבצע את כל ההליכים הדרושים, ובכלל, ללוות אתכם באופן קבוע, במיוחד אם אתם משכירים דירות רבות.

עורך דין מקצועי ומומחה בתחום יוכל לבדוק את הנושא ולהמליץ לכם על הצעדים הנכונים עבורכם. לעיתים, לפני שאתם מגישים תביעה אשר המשמעות שלה היא הוצאה של לא מעט כסף, ייתכן כי מכתב התראה חתום על ידי עורך דין מומחה יעשה את העבודה בצורה הרבה יותר טובה וכבר יגרום לשוכר להתפנות מעצמו.

לכן חשוב לקבל ייעוץ מקצועי ולהבין מה האפשרויות המשפטיות העומדות בפניכם וכיצד אתם יכולים לבצע את הליך הפינוי על פי החוק.

שמרו תיעוד מלא

חשוב מאוד לשמור תיעוד של כל ההתקשרות שלכם מול השוכר אשר נמצא בדירה. אם יש לכם בעיות עם האדם ואתם רוצים לבצע פינוי שלו, אתם חייבים תיעוד מלא של הכל – אי תשלום בזמן, נזק לדירה, עבירות על החוק אשר הוא מבצע בדירה, הפרת חוזה או כל דבר דומה. כמו כן תעדו כל פניה שלכם אל הדייר, בין אם זה באמצעות הקלטת שיחות טלפון או פניה באמצעים כתובים, במיוחד של התראות אותן שלחתם לו לפני הפניה אל בית המשפט.