טיפים לבחירת עורך דין רכישת דירה

עורך דין רכישת דירה

עורך דין רכישת דירה, בדרך כלל ינהל משרד ובו מתמחים בכל נושא שבבסיסו – קבלת החלטות כלכליות במישור האישי, יפוי כוח מתמשך להעברת סמכויות קבלת החלטות על עצמכם לאדם אחר (שירות משפטי בו נוהגים להשתמש קשישים, כשמיופי הכוח הם הבנים והנכדים שלהם), דיני דירות להשקעה (פינוי מושכר, ניסוח חוזי שכירות), ועוד. כאשר אתם פונים למשרד שאלו הם תחומי עיסוקו, ישנו סיכוי טוב שתמצאו עורך דין רכישת דירה שיספק לכם שירות טוב ויציג ארגומנטים טובים להורדה במחיר כדי להעניק לכם הזדמנות לרכוש דירה במחיר שקרוב יותר ליכולותיכם הפיננסיות מתעריף המקור.

טיפ מס' 1 – פנו למשרד שעוסק בדיני נדל"ן מסוגים שונים

פנייה למשרד שעוסק בנדל"ן קמעונאי אישי, החל מחיבור חוזי שכירות על דירה יחידה להשקעה שנמצאת ברשותו של משכיר מסוים, ועד עיסוק בפינוי מושכר והתמודדות עם שוכרים, תגדיל את סיכוייכם למצוא עורך דין רכישת דירה שיספק לכם מענה נאות. משרד זה מאויש בעורכי דין שבקיאים היטב בדיני הנדל"ן הישראלי, והם יוכלו לסייע לכם לגבש הסכם מכירה מיטיב מול המוכרים.

טיפ מס' 2 – בדקו את תוצאות פועלם של עורכי דין המשרד בעבר

מומלץ ליצור קשר עם בעלי נדל"ן שקנו את מקומות מגוריהם באמצעות ייצוג של אותו משרד. אנו ממליצים לשאול לשביעות רצונם ועל תמורות שהם הצליחו להשיג בהסכם המכירה בעקבות הייצוג המדובר. עדויות טובות על פועלם של עורכי דין רכישת דירה מצביעות כי גם במקרה שלכם גדל הסיכוי שתקבלו מענה חכם, כזה שיניע את הרכישה לכיוון האינטרסים שלכם.

טיפ מס' 3 – נושאים משפטיים שכדאי לברר במשרד

מומלץ לברר על מהלכי משא ומתן בסיסיים בעת רכישת דירה, ועד כמה עורך דין רכישת דירה רתום לשימוש בהם על מנת לסייע לכם. לדוגמה, אם המוכר יטען שהמחיר יקר בשל הצורך לשלם למתווך, האם ישנם מהלכים משפטיים להתנגד לדרישה הזו וקבל מחיר קנייה בניכוי שלה? האם מצבה הפיזי של הדירה, מיקום לא אטרקטיבי שלה או הימצאותה באזור לא מבוקש יכולים להתניע הורדה במחיר? ומה לגבי אופן התנהלות חוזה הקנייה? האם דרישת המוכר מהקונה להתייצב לדיונים על המכירה בשעות שהן לא חלק מיום העסקים, למשל באמצע הלילה, יכולה להוות עילה לפיצוי בדמות הורדה במחיר? עורך דין רכישת דירה שפועל למען הלקוח שלו ישתמש בארגומנטים הללו כדי להשיג לאחרון מחיר כמה שיותר נמוך לרכישת הנכס.