ויזת סטודנט לישראל מסוג א/2

מעוניינים במימוש ויזת סטודנט לישראל? אתם יהודים שגרים בחו"ל או אזרחים לא יהודים המתעניינים בלימודים במוסד להשכלה גבוהה בישראל? מאמר זה הוא בשבילכם! בואו לממש ויזת א/2 במשרד מומחים. משרד זה מנוהל על ידי עורך דין הגירה המתמחה בהנפקת ויזת סטודנט לישראל עבור תושבי חו"ל המבקשים ללמוד בישראל.

מדוע נדרשת ויזת סטודנט?

ויזת תייר לישראל קל מאד להוציא, אך לא ניתן ללמוד בעטיה לימודים אקדמאים בישראל. לימודים אקדמאים ניתן ללמוד רק כאשר יש לכם ויזת א/2 המציידת אתכם באישור החוקי ללמוד. ויזת סטודנט מצריכה מסמכים שונים שעליכם להגיש למשרדי עורך דין הגירה. במאמר הבא תוכלו לקרוא מהם אותם מסמכים וכיצד יש להגישם.

מסמכי ההגשה עבור ויזת סטודנט לישראל

ויזת סטודנט לישראל מצריכה את המסמכים הבאים: טופס בקשה לאשרת כניסה, עם כל החתימות, דרכון בתוקף 6 חודשים עתידיים מתום תקופת השהות המבוקשת, תעודת לידה מקורית. בשנים האחרונות ניתן לספק העתק אך תעודה מקורית תהווה מסמך חזק ובעל תוקף משפטי מובהק יותר. תמונת פספורט עכשווית. אם הוויזה נעשית עבור ילדים יש לספק אישור משני ההורים. ההורים גרים בחו"ל? עליהם לחתום אצל הקונסול המקומי. ההורים שוהים בארץ? עליהם לחתום בלשכת רשות האוכלוסין עבורה מוגשת הבקשה. יש לספק מכתב  המוסד האקדמאי המזמין את הסטודנט ללמוד, כמו למשל אישור קבלה ללימודים. יש לספק הוכחות לשהות ארוכה בישראל כמו מלגות שניתנו לסטודנט.

שירותים נוספים המסופקים על ידי עורך דין הגירה

עורך דין הגירה מספק שירות גם לישראלים המבקשים להגר לצפון אמריקה, ויזות לארה"ב, אזרחות קנדית ועוד. אם אתם צריכים לעבוד או ללמוד בארה"ב או לעבור לגור בקנדה, משרד זה יספק עבורכם את כל המענה הנדרש, כולל מסלול מהיר למילוי כל הטפסים הנדרשים באיכות טובה. משרד זה מספק עבור לקוחותיו הישראליים אישורי שהייה בכל הדרגים, מאשרת תייר, כלה באשרת לימודים ועבודה ועד אזרחות מלאה, כאשר מדובר במעבר לקנדה. מעוניינים להסדיר מעבר לצפון אמריקה? פנו משרד עורך דין הגירה למימוש קל ויעיל של הפרוצדורה. מילוי טפסים מקצועי, הגשת בקשה לגורמים רלוונטיים והפקת המסמכים הנדרשים לשהות במדינת המקור.