הסדרת הגירה לקנדה על ידי עורך דין מומחה

הגירה לקנדה

כיום, בצל אפשרויות ההגירה המרובות לישראלים, ובראשן לפורטוגל ולרומניה, התנאים להגירה לקנדה נעשו פשוטים וקלים יותר בהשוואה לעבר. נצלו את ההזדמנות להסדיר היתר הגירה לקנדה ולגור באחת מהמדינות המערביות המשגשגות ביותר בעולם המערבי.

רילוקיישן לקנדה

אפשרות להמשיך באותה עבודה ואותה הכשרה שאתם עושים בישראל, על אדמת קנדה. קיים  מגוון עצום של משרות רילוקיישן מבוקשות בקנדה שדומות במהותן לעבודות המתבצעות בישראל. אם שלחו אתכם ממקום העבודה אך אין לכם היתר לגור בקנדה, ניתן לפנות לעורך דין מומחה לרילוקיישן לקנדה שיסדיר עבורכם את ההיתר המבוקש.

תנאי קבלת אזרחות לקנדה

הגירה לקנדה לצרכי קבלת אזרחות נעשית על בסיס מספר תנאים שעליכם לעמוד בהם: תושבות-קבע בקנדה, בני 18+, ידיעת אנגלית וצרפתית באופן מספק, ידע על מערכת השלטון בקנדה והזכויות והחובות כאזרחים, אינכם מהווים סכנה בטחונית ואינכם בעלי עבר פלילי. כמו כן, עליכם להשתתף בטקס ההשבעה. בדרך כלל, אם יש לכם פתרון מגורים קבוע בקנדה, אפילו דירה שנמצאת בבעלות המשפחה אך אתם עצמכם אינכם גרים בה, זה מהווה תנאי יציב לקבלת אזרחות, אבל גם אם אין לכם, עורך דין מומחה יוכל לסייע לכם לממש הגירה לקנדה בקלות.

היתרון – אחת המדינות עם רמת החיים הגבוהה במערב ועם תנאי ההגירה הקלים בו

קנדה היא מקרה נדיר בו קלות-ההגירה אליה לא רק שלא מורידה את רמת החיים אלא מעלה אותם. זו אחת המדינות שמדורגות מדי שנה עם רמת החיים מהגבוהות במערב, וזאת לצד הקלות היחסית להשגת הסכמה להגירה אליה. בין השנים 2012 ל- 2013 קיבלו מעל 130 אלף איש אזרחות קנדית.

אם אין לכם דירה בקנדה, נסו לקדם את ההגירה באמצעות הכשרה במקצועות מבוקשים בה

בקנדה, בדרך כלל ניתנת אזרחות אם הוכח כי המבקש עוסק במקצועות מבוקשים בתוכה. זאת, גם אם אין לו נכס מגורים קבוע במדינה הצפונית מערבית. קנדה קולטת הרבה מאד מהנדסים בכירים, יועצים פיננסיים, גיאולוגיים, מהנדסים בדרג זוטר כמו הנדסה אזרחית, גיאולוגיה, כימיה, מכניקה, מהנדסי מחשבים שאינם עוסקים בהנדסת תוכנה ובעיצוב לרשתות חברתיות, מודדי קרקע, מתכנתים, מפקחי בריאות וסביבה, קלינאי תקשורת, פיזיותרפיסטים, ובעלי הכשרה בטכנולוגיות רפואיות. ניתן לממש באופן דומה הגירה לאוסטרליה.