הטיפים החשובים באמת לאיתור עורך דין מומלץ לפשיטת רגל

עורך דין מומלץ לפשיטת רגל

איך באמת חשוב לבחור עורך דין לפשיטת רגל? במאמר זה נאמד את הנקודות החשובות באמת שצריך לדעת בתחום. באופן עקרוני, עורך דין מומלץ לפשיטת רגל צריך להיות ניחן בנושאים מקצועיים ולזכות בפידבקים טובים מסביבתו, כלומר מלקוחותיו הקודמים שהיו בעברם חייבים בפשיטת רגל. כמובן שהאחרון מעיד על הראשון ולהיפך: ריבוי פידבקים חיוביים הוא סימן להעמקתו שך עורך הדין בנושאים המשפטיים והעמקה שכזו, תוך ביסוסה בפועל בהליכי ייצוג מביאה לו קהלים רבים של ממליצים.

כך צריך להיראות אתר אינטרנט של עורך דין פשיטת רגל

האתר צריך להופיע בעמודים הראשונים בגוגל ורצוי בעמוד הראשון. גם אם נעשה קידום חיצוני לאתר, זה מעיד על מקצועיותו של האיש כי בלי להביא פרנסה ממיוצגים רבים לא ניתן לממן את הרצת האתר ברשת האינטרנט כשהוא משווק וידוע לכל. ככל הנראה, אתר כזה מבוסס גם על מיוצגים קיימים שפוקדים אותו וגם על לידים חדשים שמובאים על ידי שירותי קידום וטלמרקטינג העובדים עבורו. שוב, משרד עורך דין לפשיטות רגל שזהו האתר שלו הוא כנראה משרד מומלץ המעסיק אנשי מקצוע טובים. שווה לבדוק. בגוף האתר צריך להיות מצוין הרזומה של עורך הדין וייצוגים שהוא ביצע בעבר במקרים ידועים.

בקיאות בדיני נושים ובהתנהלות מול מנהלים מיוחדים

מנהלים מיוחדים הם עורכי דין שמונו מטעמם של כונסים רשמיים לצורך טיפול בחייבים. התפקיד שלהם בפועל הוא לבדוק שהם מפרישים את הכספים בזמן לקופת הכינוס ולמצוא נכסים בבעלותם לחילוט מהיר של החוב. הם גם מכנסים ישיבות נושים לצורך גיבוש הסדר חוב סופי, ושם עורך דין לפשיטות רגל צריך להיות נוכח ולייצג את החייבים ככל יכולתו.

ייצוג בפועל בהסדרי נושים

עורך דין מומלץ לפשיטת רגל הוא כזה שמכיר על בורים הסדרי נושים, יודע מה קובע המחוקק לגבי נושה פרטי ומה הוא קובע לגבי נושה שהוא מוסד מדיני או מטעם המועצה ולפעול בהתאם תוך חתירה לצמצום כמה שיותר אינטנסיבי בשיעור החוב בפועל. הלכה למעשה, עורך דין לפשיטות רגל יצליח כמעט תמיד לבטל חובות פרטיים., כי זו לשון החוק: הם אחרונים במדרג הסדרי הנושים. עורך דין מומלץ לפשיטת רגל באופן מיוחד יצליח גם למצוא פרצות נדירות שיביאו לביטול או הקטנת חלק מהחובות למדינה ולמועצה.