בחירת עורך דין מומחה להוצאה לפועל – כך תעשו את זה נכון

עורך דין מומחה להוצאה לפועל

עורך דין מומחה להוצאה לפועל נדרש הן כאשר אתם בהסדר חוב במסגרת רשות אכיפה וגבייה זו, ובין אם חייבים לכם כסף אנשים שנמצאים בו. סמכויותיו של עורך דין מומחה להוצאה לפועל: פתיחת תיק הוצאה לפועל עבור חייב מסחרי שלא הגעתם עמו לפשרה, ביטול או הגבלת עיקולים במקרה בו אתם הם החייבים, איחוד תיקים שנמצאים בכמה לשכות ללשכה אזורית אחת, ועוד. כאן תוכלו ללמוד כיצד לבחור עורך דין מומחה להוצאה לפועל.

פנו למשרד המתמחה בסוג הייצוג הנדרש לכם: ייצוג נושים או ייצוג חייבים

מבנה הטיעון בייצוג נושים הנו הופכי לזה של ייצוג חייבים. בעוד בייצוג נושים – העורך דין מזרז תהליכי גבייה, החל מפתיחת תיק לחייבים שלכם ועד לניהול משא ומתן מול פקידי הוצל"פ להאצת לוח התשלומים, בייצוג חייבים עורך הדין צריך לשאוף לבלום או לצמצם יוזמות לעיקול רכושכם, לאחד תיקים הפזורים בין כמה לשכות אזוריות ללשכה אחת, ולעשות כל פעולה אחרת שתקל את החזר החוב לנושים שנמצאים מולכם.

מומלץ לבחור במשרד המספק חוות דעת משפטית על כל הסדר גביית חוב רשמי

משרד עורך דין מומחה להוצאה לפועל צריך לעסוק גם בפשיטת רגל. מדוע? משום שאינכם יכולים לחזות את המהלכים של החייב המסחרי שלכם ועוד יותר, אם אתם הם חייבי-הכסף לא תוכלו להבטיח שאכן תשלימו את כל החוב, מה שיגרור את היותכם בהסדר פשיטת רגל. במילים אחרות, פשיטת רגל עשויה להיות העתיד של חייבי ההוצאה לפועל ולכן אתם תצטרכו גם עורך דין פשיטת רגל שיידע להתמודד עם רשות גבייה זו ולתעל את הנעשה בה לטובתכם מהכיוון הרצוי לכם, כנושים או כחייבים מסחריים.

כדאי לוודא כי המשרד התבסס בעברו על חוות דעת משפטיות אפקטיביות שהניבו תוצאות למיוצגים

מומלץ לבדוק האם עורך דין מומחה להוצאה לפועל הביא לאיחוד תיקים עבור לקוחו, בלם יוזמות עיקול או זירז הליכי גבייה במידה ומדובר בייצוג נושים. עורך דין מומחה להוצאה לפועל צריך להיבחר על סמך תוצאות פועלו, אודותן ניתן לקרוא בפסיקות קודמות באתרי אינטרנט משפטיים. עורך דין פשיטת רגל או הוצאה לפועל שהשכיל לחלץ גם חייבים מסחריים וגם נושים שנתקעו ללא החזר החוב כלפיהם, מומלץ כאיש מקצוע גם עבורכם.