איך לבחור עורך דין להגשת צו כינוס ופשיטת רגל?

צו כינוס ופשיטת רגל

אם אתם עומדים לפני פשיטת רגל עורך דין הוא בעל המקצוע החשוב ביותר עבורכם. שימוש בשירות של עורך דין בתהליך פשיטת רגל יאפשר לכם להיות בטוחים כי אתם מבצעים את התהליך נכון, יאפשר לכם להבין את ההשלכות של התהליך אותו אתם עומדים לעבור ויהפוך את תהליך פשיטת הרגל לנכון יותר עבורכם ולכזה שיאפשר לכם באמת להתחיל בחיים חדשים לאחר מכן בצורה טובה.

לא כל עורך דין הינו מומחה בהגשת צו כינוס ופשיטת רגל, ישנם עורכי דין עם פחות ניסיון בתחום ולכן חשוב מאוד לבדוק היטב את עורכי הדין השונים לפני שאתם בוחרים את זה שייצג אתכם בצורה הטובה ביותר.

אז איך עושים את זה? קראו את המאמר הבא ותמצאו כמה טיפים שיעזרו לכם.

ניסיון, וכמה שיותר ממנו

אחד הדברים החשובים ביותר שאתם צריכים לבדוק לפני שאתם בוחרים עורך דין לצורך הגשת צו כינוס ופשיטת רגל הינו הניסיון שלו. ככל שלעורך הדין יהיה ניסיון רב יותר בתחום, כך הוא יוכל לבצע עבורכם את התהליך בצורה הרבה יותר טובה, להעריך נכון את המצב האישי שלכם ולאפשר לכם להתכונן לתהליך ולחיים שלאחר מכן באופן נכון יותר.

נכון, עלותו של עורך דין מומחה ובעל ניסיון היא לא קטנה, ובמיוחד בתקופה בעייתית כמו הליך פשיטת רגל עורך דין נראה כמו הוצאה שלא תוכלו לעמוד בה, אך אל תוותרו על כך, זכרו כי יש חיים לאחר פשיטת הרגל, ואתם חייבים לוודא שתוכלו לעבור אותם נכון.

התאמה אישית

עוד דבר שחשוב להתייחס אליו הוא ההתאמה האישית לעורך הדין. חשוב לבחור עורך דין שתרגישו בנוח איתו, כזה שתוכלו לשתף אותו בבעיות שלכם בקלות רבה, כזה שתרגישו בטוחים מספיק כדי לחשוף אותו לכל הבעיות שלכם ותוכלו לקבל ממנו ליווי שהוא לא רק מקצועי, אלא גם אישי. מדובר בהליך רגיש מאוד ובתקופה שהיא לא פשוטה לאף אחד, ולכן חשוב לעבור את התקופה הזו בצורה נכונה ועם איש מקצוע שידע ללוות אתכם נכון לאורך כל הדרך.